Aktualności 2015/16
Nabór uzupełniający do klas pierwszych ISSP

18.04.2016

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 29 grudnia 2015r. zmieniającej ustawę o systemie oświaty, która zniosła obowiązek posłania dziecka 6-letniego do kl. I, Dyrektor I_Społecznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Reja w Kielcach ogłasza nabór uzupełniający do klas I.

Dokumenty należy składać do 29.04.2016 r. w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-16.30.

Zapytanie ofertowe 1/2016

19.04.2016

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania oraz wykonania usług przez Wykonawcę.

„Lepszy internet zależy od Ciebie!"

W ramach realizacji projektu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2016"  w środę 13 kwietnia odbyło się spotkanie dla klas IV i V z funkcjonariuszami policji na tematy związane z cyberprzemocą, cyberprzestępczością oraz odpowiedzialnością prawną nieletnich.

O "Społecznej" w mediach po konkursach przedmiotowych
"Zdecydowanie najlepiej wypadła w tym roku I Społeczna Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Społecznych imienia Mikołaja Reja w Kielcach, której uczniowie zdobyli aż 14 tytułów laureata."
- cytat z echodnia.eu /30 marca 2016 r./

Sukces trzecioklasistów

Sukces trzecioklasistów na X Przeglądzie Teatrzyków w_Języku Angielskim.

Z radością informujemy, że uczniowie kl. 3a zajęli I_MIEJSCE, a ich spektakl pt. "The Little Mermaid" został nagrodzony owacją na stojąco zgromadzonej publiczności.

Walne Zebranie Członków Świętokrzyskie Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kielcach

Zarząd Świętokrzyskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kielcach

uprzejmie zaprasza na

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

Zgodnie z Uchwałą Zarządu ŚSTO Zebranie odbędzie

się w czwartek 28 kwietnia 2016 roku w auli I Społecznego Gimnazjum im. M. Reja w Kielcach, ul. Wesoła 52. Obrady rozpoczną
się o godz. 17:00.

Spotkania z rodzicami

Spotkania z rodzicami odbędą się w dniach

11-15 kwietnia 2016 r.

WYNIKI XVI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS III SZKOŁY PODSTAWOWEJ „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM ORTOGRAFII”

WYNIKI XVI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM ORTOGRAFII”

Krzysztof Kosela

Szkoła Podstawowa nr 34 im. Adama Mickiewicza w Kielcach

Kacper Majewski

Szkoła Podstawowa nr 28 im. Żołnierzy 4pp "Czwartaków" w Kielcach

Oliwier Tofil

Szkoła Podstawowa nr 28 im. Żołnierzy 4pp "Czwartaków" w Kielcach

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Coco i Agathe z Kieleckiego Centrum Wolontariatu
  Odwiedzili nas Coco i Agathe przedstawiciele Kieleckiego Centrum Wolontariatu. Uczniowie klas V mogli dowiedzieć się więcej na temat Francji i Macedonii jak również sprawdzić praktyczną umiejętność posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach codziennych.
Test kompetencji

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że test kompetencji nr 4, zaplanowany
na 17.03.2016r., ze względu na odbywające się w tym czasie rekolekcje wielkopostne oraz planowany konkurs Kangur Matematyczny, zostaje przełożony na 19.05.2016r. godz. 8.00.

<< | >>