Aktualności 2015/16

i do I Społecznego Przedszkola

im. Mikołaja Reja w Kielcach

1% podatku dochodowego za rok 2015

Składamy serdeczne podziękowania za przekazanie 1% podatku dochodowego za rok 2014.

Środki pieniężne uzyskane z 1% podatku za rok 2015 chcielibyśmy przeznaczyć na wyposażenie pracowni informatycznej dla uczniów I_Społecznej Szkoły Podstawowej im. M. Reja w Kielcach w nowe komputery.

Prapremiera spektaklu pt. „Pakt”
  Serdecznie zapraszamy na prapremierę spektaklu pt. „Pakt” w wykonaniu uczniów I_Społecznego Gimnazjum im. Mikołaja Reja w Kielcach w reżyserii Bartłomieja Miernika, która odbędzie się 12. 02. 2016 r. o godz. 18.00 w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś”.
Bezpłatny, dodatkowy e-podręcznik

Zachęcamy uczniów do korzystania

z bezpłatnych, dodatkowych e-podręczników

dostępnych na platformie epodreczniki.pl->

VIII edycja Konkursu „Świetlik”

Konkurs "Świetlik" popularyzuje nauki przyrodnicze wśród uczniów szkół podstawowych.
Składa się z jednego etapu, który w bieżącym roku szkolnym odbędzie się w formie testu jednokrotnego wyboru w każdej zgłoszonej szkole w dniu 8 marca 2016 roku.

Szkolny Koncert Wigilijny z 21 grudnia 2015 r.
  21 grudnia 2015r. w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach odbył się uroczysty Misyjny Koncert Wigilijny pt. "Pójdźmy wszyscy..." , przygotowany przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Społecznych im. M. Reja w Kielcach.

Andrzejki w klasach IV-V

Światowy Dzień Pluszowego Misia
  25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej to okazji w I Społecznej Szkole Podstawowej odbyła się uroczystość poświęcona najmilszym, pluszowym przyjaciołom.
Akcja charytatywna "Mam marzenie"
  Uczniowie I Społecznej Szkoły Podstawowej w Kielcach wzięli udział w akcji charytatywnej, organizowanej przez Fundację "Mam marzenie", na rzecz oddziału hematologii Szpitala Dziecięcego w Kielcach. Z radością przekazaliśmy pluszaki chorym dzieciom.
Projekt z muzyki pt. "Pieśń z Lascaux"
  Ogromną kreatywnością wykazali się uczniowie
z klas 5a i 5b
w przygotowaniu projektu z muzyki